İstanbul Pendik Boyasız Göçük Düzeltme
İstanbul Pendik Boyasız Göçük Düzeltme

İstanbul Pendik Boyasız Göçük Düzeltme

 

Boyasız Göçük Düzeltme Boyasız kaporta göçük düzeltme (Paintless Dent Repair) tekniği ülkemizde son yıllarda popüler olan Amerika menşeili bir oto kaporta hasarı onarım yöntemidir. Bu teknikte araçlardaki göçükler, vakumlama yöntemi ile çekilerek veya masaj yöntemi adı verilen, boyasız göçük düzeltme işlemi için profesyonel olarak tasarlanmış metal çubuklar ile, kaportanın arkasından itilerek düzeltilir.

 

Boyasız Göçük Düzeltmenin Faydaları Nelerdir?


1. Daha Az Zaman Alır


Boyasız göçük onarımı seanslarının tamamlanması genellikle birkaç saat veya bir gün sürerken, diğer yöntemler bir hafta veya daha uzun sürebilir. Bunun temel nedeni, teknisyenin arabanın sabitlenen dış kısımlarını boyamasına gerek olmamasıdır. Yeniden boyama, otomobil gövdesinin zımparalanması, astar uygulanması, boyanın kürlenmesinin beklenmesi ve cilalama gibi birkaç adımı içerir.

 

2. Aracınızın Değerini Kaydeder


Bir arabanın boya işine rötuş yapmak, özellikle yeni maddenin kalitesi eşleşmiyorsa, yeniden satış değerini potansiyel olarak düşürebilir. PDR bu riskleri önler, böylece sürüşünüzün bitişi tehlikeye atılmaz. Doğru yapıldığında, bu yöntem bir arabanın orijinal, hasarsız görünümünü korumasına yardımcı olacaktır. Bu aynı zamanda üreticinizin garantisini de korur.

 

3. Çevre Dostu Bir Seçenek Sunar


Otomotiv boyası kullanmadıkları için havaya salınan toksik kimyasalların sayısını azaltırlar. Ayrıca çok fazla enerji harcayabilen zımpara makinesi ve hava tabancası gibi aletler de kullanmazlar. Aracınızın hasarı bu teknik kullanılarak giderilebilirse, çevrenin biraz daha temiz ve sağlıklı kalmasına katkıda bulunabilirsiniz. 

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014